Vanessa Hudgens Türkiye Fanı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vanessa Hudgens Evini Temiz Tutmaya Çalışıyor

4 posters

Vanessa Hudgens Evini Temiz Tutmaya Çalışıyor Empty Vanessa Hudgens Evini Temiz Tutmaya Çalışıyor

Mesaj tarafından cupcake Ptsi 31 Ağus. 2009, 12:23

High School Musical’ın yıldızı Vanessa Hudgens evini temiz tutmaya çabaladığını ve bütün yedek zamanını evinde harcadığını itiraf etti.
Aktris geçenlerde kendi evine taşındı ve annesiz yaşamının ne kadar zor olduğunu farketmeye başladı.
Vanessa 'Evi temiz tutmak için çabalıyorum.Ben her zaman benim mutfağımdayım,tezgahların aşağısını fırçalıyorum,ve tabakları temizliyorum.Ben,annemin, şimdi nasıl hissettiğini anlıyorum' dedi.
High School Musical yıldızısı Zac Efron'la çıkıyor olan Vanessa,yalnız yaşamayı sevmesine rağmen,arkadaşları ve ailesi için probleme sebep olduğunu itiraf etti.
'Ben,evimde tamamen rahat hissederim, ama bütün arkadaşlarım, benim için korkar ve ben tabii ebeveynlerimin biraz panik olduğunu söyleyebilirim. Yalnız yaşamanın hakkında en iyi şey,arkadaşlarımın evime her ne zaman olursa olsun gelebildiği' dedi
Vanessa, geçen yıl $ 2.75 milyon'a Tuscan-style California'da ev satın aldı.
Vanessa altı yatak odası,kaplıca,küçük bir şelale,bir barbekü adası,altı banyo ve bir yüzme havuzu olan eviyle övünüyor
cupcake
cupcake
Admin
Admin

Kadın
Lakap : qamselee

https://vanessaturkey.yetkinforum.com/

Vanessa Hudgens Evini Temiz Tutmaya Çalışıyor Empty Geri: Vanessa Hudgens Evini Temiz Tutmaya Çalışıyor

Mesaj tarafından Daphne ~ Ptsi 31 Ağus. 2009, 15:02

Evi süper ya:D
"Yalnız yaşamanın hakkında en iyi şey,arkadaşlarımın evime her ne zaman olursa olsun gelebildiği"

Bence de en iyi şey bu olsa gerek:) Sağol canım.
Daphne ~
Daphne ~
Admin
Admin

Kadın

Vanessa Hudgens Evini Temiz Tutmaya Çalışıyor Empty Geri: Vanessa Hudgens Evini Temiz Tutmaya Çalışıyor

Mesaj tarafından qυєєη~в Ptsi 31 Ağus. 2009, 20:59

Katılıyorum Nurtiye
Cok tesekkürler cnm (:
qυєєη~в
qυєєη~в
Co-Admin
Co-Admin

Kadın

Mesaj tarafından Zanessa_Fan Salı 24 Ağus. 2010, 00:24

Daphne ~ demiş ki:Evi süper ya:D
"Yalnız yaşamanın hakkında en iyi şey,arkadaşlarımın evime her ne zaman olursa olsun gelebildiği"

Bence de en iyi şey bu olsa gerek:) Sağol canım.

Kesinlikleee lol! lol!

""Vanessa altı yatak odası,kaplıca,küçük bir şelale,bir barbekü adası,altı banyo ve bir yüzme havuzu olan eviyle övünüyor""

ve tek başına kalmasına rağmen büyük bi evmiş Shocked
Yakışırr ksin gzl bi evdir cheers
Zanessa_Fan
Zanessa_Fan

Kadın
Lakap : <3 ZaNeSsA <3 Zava = Messa xD xP

https://vanessaturkey.yetkinforum.com